3 Eylül 2010 Cuma

Tipp-Ex YouTube Experience

Fransız reklam ajansı Buzzman, Tipp-ex hata düzelticisi için YouTube üzerinde harika bir interaktif takeover hazırlamış..

Tippexperience kanalı bizi öncelikle çadırına girmiş bir ayıya silah doğrultan bir avcı ve ona ayıya ateş etmesini söyleyen bir dış ses ile karşılıyor.. Avcı bize doğru dönerek bunu yapamayacağını söylüyorve yanda bir reklam banner'ı gibi duran Tipp-ex'i alarak A hunter shoots a bear (Bir avcı ayıya ateş ediyor)  isimli video başlığındaki shoots (ateş edi-) kısmının üzerini kapatıyor..


Bu hareketten sonra üzeri kapanan yer yazı yazılabilir bir alana dönüşüyor ve avcı bizden oraya bir fiil yazmamızı istiyor..
Bize de bu alana bildiğimiz bilumum fiili yazmak kalıyor (:Şimdiye kadar kendi kendime bulabildiklerim şunlar (Kalın yazılmış olanlar nispeten eğlenceli):


Loves, rides, plays football, plays game, does drugs, has sex, fights, looks after, shoots, chats, cracks, high fives, rolls, tames, writes, paints, fills, plays music, OH NOES, shows, passes, throws away, eats, drinks


Kullanıcıyı başından sonuna kadar eğlendiren Tipp-ex deneyimini yaşamak için burdan buyrun..


0 yorum:

Yorum Gönder